Keşfet

Koltuklarda derinlemesine işlemiş lekeleri, güçlü vakum teknolojisi aracılığıyla söküp atmaktadır.

Pratik bir temizlik gerçekleştirilmesine yardımcı olan koltuk yıkama makineleri, yüksek ısıtma gücü sayesinde nitelikli bir işlem ortaya koymaktadır.

Mix Kimya Diwan koltuk şampuanı ile birlikte kullanıldığında en etkili performansı gösteren koltuk yıkama makineleri, küçük yapısı ve kolay taşınabilir tasarımı sayesinde koltuk temizliği firmalarının ilk tercihi olmaktadır.

Size en uygun koltuk yıkama makinesi hangisi?

Model Isıtma Gücü Vakum Motor Gücü Temiz Su Kapasitesi Voltaj
Koltuk Yıkama
Makinesi
1900 W 1200 W X2 12 lt. 380 V
Koltuk ve Zemin
Yıkama Makinesi
1900 W 200 CFM 44 lt. 220 V

Sıkça Sorulan Sorular

Makine yatırımı yapmadan önce nelere dikkat etmeliyim?

Bulunduğunuz bölgenin halı kullanım alışkanlıklarına uygun olarak makine özellikleri belirlenip ona göre seçim yapılmalıdır. Yalnızca fırça sayısı veya makine görseli değil, üreticinin yetkinliği ve sektör tecrübesi de göz önünde bulundurulması gereken önemli bir detaydır. Ayrıca makine yatırımı yapmadan önce ön fizibilite aşaması doğru yapılarak en uygun makine parkuru tercih edilmelidir.

Euromak’ın rakiplerine göre farkı nedir?

Euromak, teknolojiyi her zaman ön planda tutan Ar-Ge anlayışı, üretimde nitelikli ve uzun yıllar kullanıma uygun malzemeleri ile geliştirilmiş satış sonrası hizmetleri bakımından öncü pozisyonunu korumaktadır.

Ödeme, Teslimat ve gümrük süreçleri nasıl işliyor?

Siparişte toplam ücretin yarısı, teslimat öncesi kalan tutarın tamamı tahsil edilmektedir. Teslimat işlemi fabrikamızda ve EXW kuralları çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Gümrük işlemleri firmamız tarafından yapılmakla birlikte nakliye masrafları ile ürünün nakil olunan ülkedeki gümrükleme işlemleri sizlerin sorumluluğunda bulunmaktadır.

Koltuk yıkama makinesi nasıl çalışır?

Halı yıkama firmalarının aynı zamanda koltuk temizliği hizmeti vermesi, marka bilinirliği oluşturmak ve yüksek müşteri memnuniyetine ulaşma noktasında işletmeye bir artı değer katan önemli bir faktör olacaktır. İyi bir koltuk yıkama hizmeti vermek ise yüksek vakum motor gücüne sahip nitelikli bir koltuk yıkama makinesi ve makinenin kullanımına tam bir hakimiyet gerektirir. Koltuk yıkama makinesi kullanımı çok zor olmamakla birlikte çeşitli püf noktalar içermektedir.

Koltuk yıkama makinesi kullanımında öncelikle temiz su ve koltuk için tercih edeceğiniz temizlik kimyasalları makineye yerleştirilir. Hazırlanan çözelti, koltuk yüzeyine makinede bulunan püskürtme nozulundan faydalanılırak iletilir. Püskürtme yoluyla deterjanın koltuğun üst tabakasını da geçerek derinlere işlemesi sağlanır.

Ardından, etrafa su sıçramasını önleyen muhafazalı koltuk yıkama fırçası yardımıyla koltuğun tüm yüzeyi temizlenir. Devam eden süreçte koltuk yıkama makinesinin vakum gücü yardımıyla koltuk yüzeyindeki kirli su çekilir. İşlem sonrasında temiz su ile durulama uygulaması yapılarak koltuğun tüm kimyasal kalıntılardan ayrıştırılması sağlanır. İhtiyaç duyulması halinde temiz su tekrar verilerek vakum işlemi yapılabilir.

İşlem sırasında kullanılan kimyasal köpük ayarlı, yüzeyde kalıntı bırakmayan ve motora zarar vermeyen bir ürün olmalıdır. Bu noktada Mix Diwan Koltuk Şampuanı tercih edilmelidir. Köpüren kimyasallar, kumaş yüzeyinde kalıntı bırakarak bakteri üremesine ve mat bir görünüme yol açar.

Koltuk yıkama makinesi kaç watt olmalı?

Koltuk yıkama makinelerinde en önemli özellik, güçlü bir motora sahip olmasıdır. Güçlü bir motora sahip olmayan bir makine yüksek performansta faaliyet gösteremez ve bu durum yapılan temizlikte nitelik kayıplarına yol açabilir.

Koltuk yıkama makinelerinde başarılı bir temizlik süreci için temel faktör yüksek emiş gücünde çalışmasıdır. Özellikle koltuklarda kirler yüzey altına işlemekte, fırçalama ve ovalama benzeri işlemlerle tam anlamıyla çıkartılamamaktadır. Bunun için vakum motoru güçlü olan bir makine kullanılmalıdır.

Euromak koltuk yıkama makineleri, yüksek performanslı bir sonuç göstermesi adına 1200 Wx2 ve 136 CFM vakum motor gücünde üretilerek sınıfının öncüsü olmaktadır.