manuel-hali-yikama-makinasi-swan-sg manuel-hali-yikama-makinasi-swan-sg

SWAN-SG Manuel Halı Yıkama Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMALZEME SEÇİMİ: Elde fırçalama makinasında malzeme seçimine dikkat edilmelidir. En önemli hususlardan birisi makine ağırlığıdır. Ağırlığın iyi ayarlanması için uygun kalınlıkta sac ve profil seçilmelidir. Hafif bir makine halıya baskı uygulamada başarısız olacak ve fırçalama işlemi istenen etkiyi yaratmadığı için yıkama kalitesi düşük kalacaktır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonFIRÇA SEÇİMİ: Elde yıkama makinasında fırça çapı büyük olmalıdır. Çünkü elle fırçalama yapıldığı için zaman ve işçilik maliyetleri fırça çapı ne kadar küçük olursa o kadar artacaktır.Ayrıca halı türleri değişkenlik gösterdiği için 2 çeşit (yumuşak ve sert) fırça kullanılmalıdır. Fırça kalitesi halı yıkama kalitesini doğrudan etkileyen bir etken olduğu için fırça seçimi dikkatli yapılmalıdır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMOTOR VE DEVİR: Motor ve devir işçilik maliyetlerini etkileyen özelliklerden biridir. Motor güçlü, devir yüksek olmalıdır. Bu sayede kısa zamanda daha çok iş yapılabilir. Fırça seçiminde büyük çap fırça tercih ediliyorsa makinanın motor ve devri fırçaya uygun olmalıdır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKONTROL PANELİ: Kontrol paneli makine üzerinde bulunduğu için kullanımı rahat ve kolaydır. Kullanılan elektronik parçalar uzun ömürlüdür.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKALİTE: Üretim aşamasının her birinde kalite yönetim sistemi uygulanarak CE Standartlarında makinalar tasarlanıp üretilmektedir. Gerekli belgelendirme ve testleri yapılarak kaliteden taviz vermeden makinalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Teknik Özellikler

manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Disk Fırça Sayısı 2 Adet
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Disk Fırça Çapı Ø460 mm.
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Kontrol Paneli Termik Kontrollü
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Malzeme Galvaniz
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Motor Devri 187 d/d
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Motor Gücü 1.1 kW
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Günlük Kapasite 200 m2
manuel-hali-yikama-makinasi-ikon Voltaj 380V
manuel-hali-yikama-makinasi-teknik-cizim