hali-yikama-makinasi-mass-6000-1 hali-yikama-makinasi-mass-6000-2

MASS-6000 Otomatik Halı Yıkama Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonDİSK FIRÇA : MASS 6000’de 12 adet, Ø430 mm dairesel fırça bulunur. Disk fırça üzerinden verilen deterjan sayesinde, deterjanın halı liflerinin diplerine kadar ulaşması sağlanır. Bu fırçalar halı liflerini, sağa ve sola hareketle derinlemesine temizler.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonRULO FIRÇA :Ø280 mm olan rulo fırçası, disk fırçalar sayesinde yumuşatılmış olan kirleri rulo fırçanın tarama sistemi ile yukarı hareketle halıdan tamamen sökülmesini sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonGELBERİ FIRÇA: Ø280 mm 2 adet rulo fırçası bulunan gelberi fırçası, disk ve rulo fırçasının halıdan söktüğü kirleri ve havları, gelberi sistemi ile halının enine hareketle yanlardan verilen tazyikli su yardımı ile deterjan kalıntıları halıdan uzaklaştırılır ve durulanır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonALT YIKAMA FIRÇASI : Ø220 mm olan alt yıkama fırçası, yıkama işlemi tamamlanmış olan halının sarılması esnasında alt yüzeyini fırçalayarak kıl, hav, kir gibi maddelerden temizlenmesini sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonDURULAMA SİSTEMİ : Makinanın üç noktasından verilen durulama suyu, halının deterjan ve kirlerinden tamamen arınmasını sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonPLC KONTROL : MASS 6000, bilgisayar kontrollü halı yıkama makinasıdır. Sistemi dokunmatik ekran aracılığı ile kontrol edebilirsiniz. Makina ekranında hataları eşzamanlı olarak görebilir ve müdahale edebilirsiniz.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBANT SİSTEMİ : 6 m eninde halıları yıkamaya uygun bir şekilde dizayn edilmiştir. Konveyör bant ölçüleri değişiklik göstermektedir. Müşteri talebine göre bant genişliği ayarlanabilir. Kullanmış olduğumuz parçalı bant sayesinde bant temizliği rahatlıkla yapılabilir ve ergonomik bir kullanım imkânı sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonHIZ KONTROL : 3 eksende hız kontrol opsiyonu bulunur. Hız kontrol imkânı yıkama kalitesini doğrudan etkilemektedir. Fırçalama grubu ve konveyör bandın hızlarını halının kirlilik durumuna göre ayarlayarak daha iyi bir yıkama kalitesi yakalanabilir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonHALI BASKI AYARI: EUROMAK’ın, fırça baskı sistemi özel olarak tasarlanmıştır ve kontrol panelinden ayarlanabilir. Makinada yıkanacak olan halıların kalınlıklarına göre asansör sistemi ile baskı ayarı verilebilmektedir. Bu da size Euromak baskı sistemi her cins ve her tip halıyı yıkama imkânı sağlamaktadır.

Product Preview
Handle

Teknik Özellikler

hali-yikama-makinasi-ikon Disk Fırça Sayısı 12 Adet
hali-yikama-makinasi-ikon Disk Fırça Ø430 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Rulo Fırça Ø280 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Alt Yıkama Fırça Ø220 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Gelberi Fırça Ø280 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Baskı Sistemi Lineer
hali-yikama-makinasi-ikon Kullanım Otomatik
hali-yikama-makinasi-ikon Bant Genişliği 6100 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Su Tüketimi 5-40 lt/dk
hali-yikama-makinasi-ikon Hareket Sistemi PLC Kontrol
hali-yikama-makinasi-ikon Motor Gücü 30.69 kW
hali-yikama-makinasi-ikon Günlük Kapasite 3000 m2
hali-yikama-makinasi-ikon Bant Hızı Ayarlanabilir
hali-yikama-makinasi-ikon Max. Halı Genişliği 6000 mm.
hali-yikama-makinasi-ikon Kontrol Paneli Dokunmatik Ekran
hali-yikama-makinasi-ikon Yıkama Hızı 0.5-1 m/dk
hali-yikama-makinasi-ikon Malzeme Sıcak Daldırma Galvaniz
hali-yikama-makinasi-ikon Voltaj 380V
hali-yikama-makinasi-teknik-cizim