hali-silkeleme-makinasi-flap-bw-4200-1 hali-silkeleme-makinasi-flap-bw-4200-2

FLAP-BW-4200 Halı Çırpma Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonÇIRPMA SİSTEMİ: Halı, bant sistemine ters olarak yerleştirilir. Yerleştirilen halı, bant sistemi ile alt ve üst dövücü merdanenin arasına taşınır. Flap BW 4200’ün dövücü merdane sistemi halıyı bir dakikada 2x208 darbe vurarak her noktasını eşit bir şekilde çırpar. Bu sayede halı içinde birikmiş olan toz, hav, kıl ve yabancı maddeler halıdan uzaklaşır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonRULO FIRÇA: Halı çırpma işlemi, halıda bulunabilecek yabancı maddelerin halıdan arındırılmasına yardımcı olur. Bu işlem aynı zamanda tarama görevi de gören Ø200 mm rulo fırça sayesinde olmaktadır. Halı tarama rulo fırçasından geçerken rulo fırça yapışkan gibi maddeleri halıdan söker. Burada kullanılan rulo fırça, halı çırpma işlemi için özel olarak tasarlanıp uygulanmıştır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBANT SİSTEMİ: Halıyı taşıma işlevi gören konveyör bant sistemi kaliteli ve uzun ömürlüdür. Bant sistemi çift yönlüdür. Ağır ve tekrar çırpılması gerektiğini düşündüğünüz halıları ileri- geri kontrol sistemi sayesinde, geri alıp tekrar ileri vererek tekrar çırpma işlemine başlama imkanı sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonTAŞIYICI FIRÇA SİSTEMİ: Çırpma ve fırçalama sonucunda makina haznesinde biriken toz, kıl ve yabancı maddeler, bant üzerine yerleştirilmiş fırçalar yardımıyla makine dışına taşınmaktadır. Taşıyıcı bant sistemi, çırpma makinasının daha sessiz ve verimli çalışmasına olanak sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonVAKUM SİSTEMİ: Vakum sistemi, çırpma ve fırçala işlemi sonucunda çırpma makinasının haznesinde biriken toz, kıl ve yabancı maddeleri vakumlayarak, haznede toplanmasını sağlamaktadır. Ayrıca güçlü vakum sistemi ile uçuşan tozların ortama yayılmasını engeller.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMEKANİK KONTROL: Makina üzerine yerleştirilen kontrol paneli sayesinde kullanımı kolay ve ulaşılabilir olması kullanıcı açısından avantaj sunmaktadır. Kullanılan elektronik parçalar uzun yıllar kullanılabilecek ve arıza çıkarmayacak kalitede ürünler seçilmektedir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKALİTE: Üretim aşamasının her birinde kalite yönetim sistemi uygulanarak CE Standartlarında makinalar tasarlanıp üretilmektedir. Gerekli belgelendirme ve testleri yapılarak kaliteden taviz vermeden makinalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Teknik Özellikler

hali-silkeleme-makinasi-ikon Dövücü Merdane Sayısı 2 Adet
hali-silkeleme-makinasi-ikon Tarama Rulo Fırça Ø200 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Sarma Sistemi Otomatik
hali-silkeleme-makinasi-ikon Vakum 2000 m3
hali-silkeleme-makinasi-ikon Çırpma Hızı 1-2 m/dk
hali-silkeleme-makinasi-ikon Motor Gücü 7.07 kW
hali-silkeleme-makinasi-ikon Günlük Kapasite 3000 m2
hali-silkeleme-makinasi-ikon Bant Hızı Ayarlanabilir
hali-silkeleme-makinasi-ikon Hareket Sistemi Mekanik Kontrol
hali-silkeleme-makinasi-ikon Bant Genişliği 4320 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Toz Fırçası L:150 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Max. Halı Genişliği 4000 mm.
hali-silkeleme-makinasi-ikon Kontrol Paneli Manuel
hali-silkeleme-makinasi-ikon Malzeme Boyalı Demir
hali-silkeleme-makinasi-ikon Toz Haznesi Var
hali-silkeleme-makinasi-ikon Voltaj 380V
hali-silkeleme-makinasi-teknik-cizim