EUROMAK

Endüstriyel Temizlik ve
Halı Yıkama Makinaları

EUROMAK, halı ve kilimlerde en iyi temizliği elde etmek için, yapmış olduğu ARGE çalışmaları ve sürekli geliştirdiği teknolojisi ile en kaliteli halı yıkama, halı sıkma, halı çırpma ve endüstriyel süpürme makinalarını üreten, halı temizleme sektöründe faaliyet gösteren üretici bir firmadır.

Sürekli büyüyen ve gelişen global endüstriyel temizlik sektöründe faaliyet gösteren Euromak, uzman iş kaynağı, satış sonrası servis desteği ve sürekli gelişen teknolojisi ile dünya standartlarında makinalar üretir ve ihracatını gerçekleştirir.

Euromak, gelişmiş üretim hattı, işinde uzman çalışanları ve sektördeki tecrübesiyle, sektörü anlayan, sektör için üretim yapan bir markadır. Yaptığı her proje ile sektörün alt yapısını destekleyen kaliteli, yenilikçi ve güvenilir bir marka halini almıştır.

Euromak olarak müşterilerimize makina kullanım eğitimi vermekteyiz ve bu şekilde müşterilerimizin iş yapma sürecini verimli hale getirmekteyiz. Satışını sağladığımız Euromak Halı Yıkama Makinaları tasarım ve kullanım kolaylığı bakımından kullanıcı dostu makinalardır.

Üretimini yaptığımız halı çırpma, halı yıkama, halı sıkma, endüstriyel halı süpürme, çamaşır makinaları ve koltuk yıkama makinası gibi sektörün ihtiyaç duyduğu tüm makinaları teknolojik üretim hattımız ile üretiyoruz. ARGE ve teknolojik alt yapımız ile müşterilerimiz için üretiyor, sektör için geliştiriyoruz. Halı yıkama sektörünü yakından takip ederek sorunları tespit ediyoruz ve bir sonraki adımımızı müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek projeleri hayata geçirmek için atıyoruz.

EUROMAK , halı yıkama fırçaları İçin Hilal Fırça'yı öneriyor.

Hilal Fırça, endüstriyel fırça üretir...

project image
personel img
Halil

Türkçe İçin

Tel: 0555 889 21 40

personel img
Gönül

Türkçe-İngilizce İçin

Tel: 0539 840 66 76

EUROMAK , halı yıkama şampuanları İçin Mix7'yi öneriyor.

Mix Kimya, endüstriyel temizlik kimyasalları üretir...

project image