endustriyel-supurge-tesla-3000-1 endustriyel-supurge-tesla-3000-2

TESLA-3000 Endüstriyel Süpürge

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonFIRÇALAMA: Endüstriyel halı süpürme makinasında, özel olarak tasarlanıp üretilmiş 4 adet üst süpürme fırçası, halı havlarının taranmasını ve halı içerisinde kalan kıl, tüy ve toz benzeri yabancı maddelerin sökülüp temizlenmesini sağlayacak şekilde kullanılmaktadır. Bu fırçalar, yüksek devirde çalışarak halı içinde bulunan bütün yabancı maddeleri yukarı yönlü tarayarak vakum ağızlarına itmektedir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonVAKUM: Fırçalar sayesinde sökülen yabancı maddeler özel ağızları ve güçlü vakumu ile çekilerek toz haznesine gönderilmektedir. Doğru devirde ve güçte vakum sistemi kullanılarak fırçalama işleminin etkisi arttırılmıştır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonALT FIRÇALAMA: Ön yüzleri fırça ve vakum sayesinde temizlenen halıların, arka yüzlerine yapışma ihtimali olan kıl ve benzeri yabancı maddelerin temizlenmesi alt temizleme fırçaları ile yapılmaktadır. Bu sayede tam ve etkili temizlik sağlanmaktadır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonHIZ KONTROL: Konveyör bant ve fırçalama grubundaki hız kontrol sayesinde tüm halılarda etkili ve verimli temizlik sağlanmaktadır. Halıların cinsine ve özelliklerine göre fırçalama ve vakumlama işleminin süresini ve etkisini kullanıcı tayin edebilmektedir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBANT SİSTEMİ: Halı taşıma sistemi dediğimiz konveyör bantlar, halının zarar görmeden taşınmasını sağlamaktadır. Kullanmış olduğumuz parçalı bant sayesinde bant temizliği rahatlıkla yapılır ve ergonomik bir kullanım imkanı sağlar.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonBASKI SİSTEMİ: Fırçalama grubumuzun tüm halılarda etkili temizlik ve vakumlama yapabilmesi için özel olarak tasarladığımız asansör sistemi kullanılmaktadır. Bu sistemin avantajı, milimetrik olarak sistemi aşağı ve yukarı hareket ettirebilme olanağı sağlamasıdır. Bu sayede en ince halıdan en kalınına kadar olan tüm halı çeşitlerinde, tüm noktaları eşit bir şekilde temas sağlanarak tam bir temizlik yapılmaktadır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKONTROL PANELİ: Makina önüne yerleştirilen kontrol panelinin ulaşılabilir olması ve tüm sistemin kontrol imkanının olması kullanıcı için büyük avantaj sunmaktadır. Özellikle baskı ayarlarının panel üzerinde ve kontrol edilebilir halde olması, etkili ve verimli temizliğe katkı sağlamaktadır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonTASARIM: Türkiye’de birçok şehirde halı yıkamacılar ile yaptığımız görüşmelerden, halının paketlenmeden önce son kez etkili bir şekilde süpürme işleminden geçmesi gerektiği sonucuna ulaştık. Halı yıkama makinaları sektöründe edindiğimiz tecrübelerle ve müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kullanıcı dostu, etkili ve verimli endüstriyel süpürgeyi üreterek sektörün hizmetine sunduk.

Teknik Özellikler

endustriyel-supurge-ikon Üst Süpürme Fırçası 4 Adet
endustriyel-supurge-ikon Alt Süpürme Fırçası Ø200 mm.
endustriyel-supurge-ikon Vakum 4000 m3
endustriyel-supurge-ikon Baskı Sistemi Lineer
endustriyel-supurge-ikon Bant Hızı Ayarlanabilir
endustriyel-supurge-ikon Kontrol Paneli Manuel
endustriyel-supurge-ikon Motor Gücü 7.82 kW
endustriyel-supurge-ikon Hareket Sistemi Mekanik Kontrol
endustriyel-supurge-ikon Günlük Kapasite 2000 m2
endustriyel-supurge-ikon Bant Genişliği 3175 mm.
endustriyel-supurge-ikon Max. Halı Genişliği 3000 mm.
endustriyel-supurge-ikon Temizleme Hızı 0.5-1 m/dk
endustriyel-supurge-ikon Malzeme Boyalı Demir
endustriyel-supurge-ikon Voltaj 380V
endustriyel-supurge-teknik-cizim