ekonomik-hali-sikma-makinasi-1 ekonomik-hali-sikma-makinasi-2

SPEED 2700 Halı Sıkma Makinası

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonMALZEME SEÇİMİ: Mühendislerimiz, ekonomik halı sıkma makinalarını amacına uygun olarak; kullanılacak malzeme özelliği, kalınlığı ve gerekli olan ağırlığı gibi her detayı inceleyip tasarlamaktadırlar. Rulman ve yataklar için malzeme seçimi yapılırken çalışma saati, dövüş devirleri, çapları ve yağlama sistemi gibi durumları göz önünde bulundurarak özenle ve dikkatle seçim yapılır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonSÜSPANSİYON SİSTEMİ: İmalat sürecinde tüm sistem önce balanssız olarak tasarlanır. Sıkma yapılacak olan halıların cinsleri, kalınlıkları, boyları ve enleri gibi birçok faktörden dolayı makinanın kalkış ve duruşu esnasında oluşabilecek vibrasyonu önleyip makinanın daha uzun ömürlü olması için airbag (amortisör) sistemi eklenir. Süspansiyon sistemi sıkma makinalarının kullanım ömrünü etkileyen en önemli parçalardan bir tanesidir.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKAPAK SİSTEMİ: SPEED 2700 Ekonomik halı sıkma makinası, manuel kapak sistemi kullanılmaktadır. Kapak sistemi sıkma makinalarının en hassas bölümüdür. Doğru tasarlanmış bir kapak sistemi ile makinanın ömrü artar ve sorunsuz çalışma performansı gösterir. Arge ve inovasyon çalışmamız sonucunda sıkma makinalarında yaşanabilecek kapak sorununu minimuma indirdik.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKONTROL PANELİ: Termik kontrol paneli kullanılmaktadır. Ekonomik halı sıkma makinası SPEED 2700 ‘de kullanılan elektronik parçaları uzun yıllar kullanılabilecek ve arıza çıkarmayacak kaliteli ürünleri özenle seçmekteyiz.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonSIKMA VE DEVİR: Sıkma makinasına dönüş yönüne göre yerleştirilen halılar en uygun devirde çalıştırılarak merkez kaç yöntemi ile suyun dışarı atılması sağlanmaktadır. Ortalama olarak uygun devirde sıkma yapılan bir halıda %10 civarında nem kalmaktadır.

hali-yikama-makinasi-ikon

hali-yikama-makinasi-ikonKALİTE: Üretim aşamasının her birinde kalite yönetim sistemi uygulanarak CE Standartlarında makinalar tasarlanıp üretilmektedir. Gerekli belgelendirme ve testleri yapılarak kaliteden taviz vermeden makinalar kullanıma hazır hale getirilmektedir.

Teknik Özellikler

hali-sikma-makinasi-ikon İç Tambur Çapı 380 mm.
hali-sikma-makinasi-ikon İç Tambur Boyu 2700 mm.
hali-sikma-makinasi-ikon İç Tambur Malzemesi Paslanmaz Çelik
hali-sikma-makinasi-ikon Motor Gücü 4 kW
hali-sikma-makinasi-ikon Malzeme Boyalı Demir
hali-sikma-makinasi-ikon Sıkma Devri 1200 d/d
hali-sikma-makinasi-ikon Kapak Oring
hali-sikma-makinasi-ikon Günlük Kapasite 1250 m2
hali-sikma-makinasi-ikon Körük Sayısı 4 adet
hali-sikma-makinasi-ikon Kapak Sistemi Manuel
hali-sikma-makinasi-ikon Kontrol Paneli Manuel
hali-sikma-makinasi-ikon Max. Halı Eni 2500 mm.
hali-sikma-makinasi-ikon Max. Halı Boyu 4000 mm.
hali-sikma-makinasi-ikon Voltaj 380V
endustriyel-supurge-ikon